čtvrtek 7. června 2018

Dinopark

Taky máte rádi takové spontánní nápady? Já občas ano. Jeden víkend jsme s přítelem vymýšleli, co bychom mohli dělat. A napadl nás oba Dinopark, který má být někde kousek od nás. Pak jsme zjistili, že je to jen čtvrt hodinky autem, tak jsme vyrazili!


V Dinoparku jsem byla jen jednou v životě. Jako malá mě tam vzali babička s dědou. Byla jsem vlastně úplně v tom samém Dinoparku, do jakého jsme šli i s přítelem. Už jsem si to moc nepamatovala, tak jsem byla zvědavá.


Přítel má rád dinosaury, takže se mu to líbilo. Já vždy milovala zvířata a dinosaury jsem měla také ráda, ale v dnešní době už mě tolik neberou. Ale i tak se mi to líbilo.Ovšem za mě vítězí ZOO. To je něco pro mě. Ten Dinopark není špatný, mají to moc pěkně udělané, především pro děti. Modely prastarých zvířat jsou veliké, hýbou se, vydávají zvuky a jsou u nich vždy informace o konkrétním dinosaurovi. Takže pro děti vážně bomba.V Dinoparku je i takové 3D kino, které je už v ceně vstupenky. Trvá to 10 minut a s přítelem jsme na něj šli ze zvědavosti. Ovšem byla to taková pohádka, takže opět spíše pro děti. 

Blbosti by mi šly :D
Dinopark hodnotím tak, že není úplně špatný, ale spíše když máte s sebou děti.Byli jste někdy v Dinoparku?

2 komentáře:

 1. Jůů mě by zajímalo kdepak jste byli :) My jsme byli s přítelem už 2x v Dinoparku ve Vyškově u Brna a předtím jsem tam byla ještě 2x s našima :) Ale letos zase přemýšlím, že bychom si tam zajeli :D A tohle právě nevypadá jako ten, který známe :) Hlavně, že jste si to s přítelem užili ♥

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já bydlím kousek od Ostravy, takže tohle je Dinopark Ostrava :D

   Vymazat