pondělí 28. května 2018

Plány

Tak mám po maturitě, po střední škole. Jedna životní etapa skončila. Pojedu si ještě akorát pro vysvědčení a už dále nebudu jezdit do toho města, bydlet na privátu, chodit do třídy s těmi samými lidmi.... Ale tak to v životě chodí a je na čase se posunout dál. A jaké mám teda plány do blízké budoucnosti?


Nejdříve musím na začátku června udělat přijímačky na vysokou školu. Bude to zase nezvyk, protože pokud na ni budu chodit, budu bydlet doma a ne jezdit na týden pryč. Chci studovat vlastně ten samý obor, který jsem studovala doteď. Podniková ekonomika cestovního ruchu.


Jeden z mých plánů je teda vysoká. Během vysoké a vlastně už i od dneška budu chodit na brigádu. Dělám v cestovní agentuře, kde má éra začala praxí ze střední školy. V druháku jsem tam byla na 3 týdny, ve třeťáku taky, ale to i pak dále přes letní prázdniny. A letos bez praxe rovnou do práce. Už toho budu dělat více, musím se zaučit, ale jsem ráda. Práce to není špatná, navíc mám k ní i určité znalosti ze školy (ještě, že jsem si u té matury vybrala to hnusné téma, které jsem nechtěla! :D Smlouvy, ty se mi teď šiknou :D)Dalším plánem na léto je autoškola. Dnes jsem se přihlásila, tak už jen k doktorce a od července začínám. Držte mi palce, mám takový blbý pocit, že to bude trochu boj! :D Ale já to dokážu!


No a dále? Určitě si chci léto užít. Chci něco podnikat, někdy si udělat nějaký výlet, snad i nějaká ta dovča po Česku vyjde. Začínají mé nejdelší prázdniny, tak by byla škoda je promrhat. Uvidíme, co mi dále osud nadělí za příležitosti. :D

A co vaše plány do blízkého budoucna? :)

2 komentáře:

 1. Moooc gratuluji ke složení maturity! Tak to je super, že už jsi měla takhle sehnanou brigádu :) Z autoškoly já mám prostě strach a bojím se tam :D Ale přeju Ti, ať se Ti tam daří :) A nejdelší prázdniny si rozhodně užij, je to skvělé! ♥ Ať se Ti příjmačky podaří, budu na tebe myslet :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc! :) Jojo, mám ji z praxe :D Taky se autoškoly bojím :D Děkuji :)

   Vymazat