sobota 14. dubna 2018

Seriály

Dnešní článek budu věnovat seriálům. Já jsem člověk, který zhlédl poměrně dost seriálů různého druhu. Teď už se na ně tolik nedívám, jen s přítelem. Momentálně sleduji svůj asi nejoblíbenější seriál, ale v angličtině. V rámci zlepšování své dovednosti v tomto jazyce. :D Chtěla bych Vám sem dát pár svých tipů. Určitě budete nějaké znát. :)

Přátelé
Tak tento seriál je taková klasika. Určitě ho všichni znáte, jedná se o partu přátel, kteří spolu prožívají vtipné příhody. Zrovna tento seriál sleduji v angličtině. Mám ho fakt ráda, vždy se u něj člověk zasměje, i když ho vidí už poněkolikáté. :D


Jak jsem poznal vaši matku
Opět skvělý seriál, plný vtipů a srandy. Zhlédla jsem ho dříve, než Přátelé a moc se mi líbil. Ovšem pak jsem zjistila, že hodně věcí kopírovali právě z těch Přátel. Pokud jste viděli oba seriály jako já, nezdá se vám to taky? Ale kromě toho mám tento seriál taky hodně ráda, je víceméně na podobné brdo, jedná se o skupinu kamarádů, ale celý seriál je vlastně vyprávěn Tedem Mosbym, který svým dětem líčí to, jak poznal jejich matku.


Prolhané krásky
Na tento seriál jsem se dívala v angličtině s českými titulky, takže ho spíše znám pod názvem Pretty little liars. Tohle už je trochu jiný druh seriálu, než ty dva předchozí. Tady sledujete příběh kamarádek, které jsou vydírané neznámým A. Má několik sérií a v každé se děje něco jiného. Vlastně se to pořád hodně zamotává a když už to vypadá tak, že by se mohlo zjistit, kdo je ten hnusný A, dopadne to úplně jinak. No, pokud máte rádi seriály, ve kterých se dějí zvláštní věci, občas nějaká vražda, tak by vás Prolhané krásky mohly zaujmout.


Misfits: Zmetci
Tak tento seriál mi kdysi doporučila moje nejlepší kamarádka. Viděla jsem ho už dávno, ale stejně si na něj dobře pamatuji, protože mě hodně bavil. Seriál je o pěti mladých lidech, kteří se společně setkali při veřejně prospěšných pracích za problémy, které v minulosti udělali. Ovšem jednoho dne je zastihne zvláštní bouře, z které každý z nich dostane nějakou superschopnost. Víc prozrazovat nebudu, pokud by to někoho zajímalo, musí si zjistit sám, jak to bude pokračovat. Každopádně seriál je plný sprostých vtipů, takže pro ty, kteří mají rádi tento humor, doporučuji!


Tak to by bylo pro dnešek všechno, viděla jsem více seriálů, ale třeba zas příště. Jaký máte vy oblíbený seriál?


8 komentářů:

 1. Všechny se mi líbí, akorát ty Zmetci neznám :D :)

  OdpovědětVymazat
 2. přátelé jsou klasika a PLL jsem si chtěla znovu stáhnout v AJ :D a nejde mi to

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já stahovala na ulož.to, ale s českými titulky :O

   Vymazat
 3. Na Misfits jsme také s přítelem zkoukli :) Momentálně sledujeme Bylo nebylo, ale pak máme spoustu seriálů, které jsme dokoukali a začaly vydávat nové díly. Například The Walking Dead, iZombie nebo Arrow :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 4. Jediné, čo som pravidelne sledovala polo PLL, kamarátka miluje Friends ako aj moji rodičia ale mňa to moc nebaví a čo sa týka HIMYM tak to ked som bola na intráku som počúvala lebo spolubývajúca to pozerala. Ale nikdy som si to sama od seba nepustila. Ja milujem skôr TBBT, Once upon a time, Lucifer, Young and Hungry a pod. :)

  Klaudia Duranova

  OdpovědětVymazat