pondělí 30. dubna 2018

Duben 2018

Opět nám utekl další měsíc, takže jdu sepsat tradiční článek. Poslední dobou nejsem moc aktivní, ale nějak nemám čas. Tak už je opravdu hezky, navíc maturita a na blog pak není moc nálady. Ale věřím, že se to po květnu zlepší! :)


V dubnu už jsme měli opravdu krásné počasí! S holkami ze třídy jsme se rozhodly, že někam pojedeme. Tak nás se spolubydlící vzala spolužačka autem na blízkou rozhlednu. Ještě jsem na takové nikdy nebyla. Mám hodně ráda výšky, takže jsem si to vážně užila!


Protože maturanti končí školní rok v dubnu, měli jsme se třídou poslední zvonění. Já šla za kočku (lenost vymýšlet nějaký kostým :D). Jediné, co jsem si vyrobila, jsou uši a ocas. :D
Také jsem byla na kontrole u doktora a všechno v pohodě. A samozřejmě už začaly i nějaké ty maturity. Máme za sebou už slohovou práci z češtiny a ekonomiku s účetnictvím. Ekonomiku jsem udělala, tak aspoň něco už je z krku! :D

Když tak uvažuji, co ještě zajímavého se dělo, tak mě ani nic nenapadá. Dny jsem teď měla víceméně stejné. Hlavně teda kvůli školy.

Ještě vám tedy ukážu fotky z tabla, které už nám konečně visí! :D

Takhle vypadá moje fotka. 

A z celé tablovky můžu přidat jenom screen, tu fotku nemám bohužel v digitální formě. Dole máme ještě všichni společnou.6 komentářů:

 1. Fotku na table máš moc krásnou! :) Náhodou, i ten kočičí kostým vypadá celkem propracovaně :) A takovoutu rozhlednu jsem také ještě neviděla, ale vypadá moc hezky. Na rozhledny chodím ráda, člověk má hezkej výhled. Obdiv za ten provaz! Šikulka :)

  Držím palečky u maturity ♥

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! :) Rozhledny jsou boží! A provaz je škaredý, jen je to zamaskované šaty :D

   Vymazat
 2. Jéé super :) držím palce u maturity budu na tebe myslet. Krásné fotečky a tablo bude krásné :)

  OdpovědětVymazat
 3. To aspoň vy ste mali pekné počasie. My len tak tri dni z celého mesiaca. Potom už bolo chladnejšie a zamračené ale nie až tak zlé :) Držím palce pri mature. Všetko sa zvládne :)

  Klaudia Duranova / INSTAGRAM

  OdpovědětVymazat
 4. Náhodou jít za kočku je super �� Ten kostým se mi líbí �� Budu držet palce na maturitu 😊 Takhle s odstupem se jenom směju, jak jsem se bála já a nakonec to bylo všechno v pohodě ��

  OdpovědětVymazat