pátek 2. března 2018

Únor 2018

Druhý měsíc nového roku je pryč! Letí to zas šíleně. A co se mi tento měsíc zajímavého stalo?
Vlastně hned 1. února jsme měli předávání vysvědčení, které naše škola každoročně pořádá na zimním stadionu, tedy na bruslích. Každá třída si může připravit nějaký tanec na ledě a s ním pak soutěžit. Výhry bývají většinou v tom stylu, že první 2 dny po pololetních prázdninách třída nesmí psát písemku nebo být z něčeho zkoušená. My se každý rok zúčastnili a i letos jsme nebyli výjimkou. Ovšem tento rok se na to většina tříd vykašlala a soutěžily jen 4 třídy, a to ještě jedna dodatečně, původně vůbec nechtěla. A dobré na tom bylo, že to byly všechny třídy A. My totiž na střední škole máme třídy označené jako na základce. Takže prváci jsou "1.A, 1.B, 1.C" a tak dál, až do čtvrtých tříd, tudíž letos nás čtvrťáků a já patřím do 4.A. Vyhráli jsme druhé místo, do tance zapojili i třídní učitelku a všechny opět pobavili, navíc jsme si místo školy skvěle zabruslili!


Hned ten den jsem jela za přítelem a sním jsme si zašli hrát po dlouhé době bowling, což bylo super. On bowling miluje a já potrénovala na zítřejší den, kdy jsem měla sraz s bývalou třídou ze základky, a to na bowlingu. Sraz se taky povedl, sešlo se nás poměrně dost, zahráli jsme si, pokecali až do hluboké noci, kdy nás pak některé hodil domů bývalý spolužák, který byl autem, takže paráda!
Mimochodem jsem tento den dopoledne psala přijímačky na vysokou školu přes společnost scio a nedopadly moc dobře. Budu se muset přihlásit ještě k jedním přijímačkám, ale na scia už nepůjdu.


Tento prodloužený víkend byl celkově dost nabitý, protože další den mi má nejlepší kamarádka jen udělala nové nehty a pak jsem hned jela k přítelovi, kde měl jeho otec narozeniny a já byla zvaná. Naštěstí to proběhlo v klidu, pak jsme šli s jeho bratrancem ještě k němu, kde jsme chvilku poseděli a šli domů.

Jinak jsem tento měsíc hodně pracovala na závěrečné práci do školy, kterou už mám naštěstí hotovou. Obohatila si svůj šatník, protože na konci února dorazili po dvou měsících naši z Thajska. To zas tak uteklo! Dovezli mi plno sportovního oblečení, boty, hodinky... Celkem dost věcí.


To je tak vše takové zajímavější z tohohle měsíce, tento týden mám jarní prázdniny, ale spíš se flákám doma, protože v té zimě se mi ani nikam nechce! Byla jsem maximálně tak na dlouhé procházce s pejskem, udělala pár didakťáku a to je vše. Jaký byl váš únor? :)

2 komentáře:

 1. Užívej si prázdniny ♥ S tou choreografií na ledě je to skvělý nápad :) Šikulka, že už máš hotovou práci :) Škoda, že už jsou rodiče doma, viď? Ne, dělám si srandu, určitě ti už chyběli :) Je od nich moc hezké, že Ti takhle dovezli "suvenýry" :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prázdniny už bohužel skončily :D Jo, jako těšila jsem se na ně:) Vždy mi něco dovezou, jsou super:)

   Vymazat