úterý 9. ledna 2018

Novinky 03

Od posledního článku tohoto typu už uběhl nějaký čas a mně se zas nashromáždily nějaké nové věci v mém vlastnictví. Tak Vám je jdu ukázat. :)


Chtěla jsem už nějaké nové věcičky na cvičení. Tak jsem si konečně koupila kettlebell a hned 6 kg. Musím uznat, že u cvičení je to dost znát a další den vždy cítím celé tělo! Ještě jsem si koupila i nové těžší činky, a to 2 kg, jsem zvyklá na 1 a 1,5 kg. Kettlebell je z Kauflandu a činky z Intersportu.Nové černé lodičky. Ne že bych takové boty nějak nosívala, ale potřebuji je kvůli jedné soutěži. A navíc černé lodičky se neztratí, určitě je ještě někdy využiji.


Mezi mé další novinky patří tahle mikina. Je kratší a na hrudníku má takové ty šňůrky, jak se teď nosí a mně se to strašně líbí. Navíc byla ve slevě z New Yorkeru. 

 K té soutěži jsem potřebovala i čistě bílou košili. Chtěla jsem si půjčit od kamarádky, ale nevěděla jsem, jestli by učitelka nenadávala, protože není úplně čistě bílá, má zlaté knoflíčky. Řekla jsem si, že kašlu na učitelku, ale u vietnamců jsem narazila na takovou obyčejnou bílou košili za dobrou cenu, tak jsem ji vzala.

Další novinkou je třeba černobílá tiskárna, kterou jsem potřebovala jako sůl, protože pořád něco tisknu do školy, hlavně teď v maturitním ročníku!

Tak to je pro dnešek všechno. Doufám, že se tenhle krátký článek líbi.l :)


6 komentářů:

 1. Černá se hodí ke všemu, takže boty určitě ještě využiješ ;-)
  O jakou soutěž jde? Jestli to teda není tajné... :)
  Já bez tiskárny nedám ani ránu, také pořád něco tisknu, hlavně recepty :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to tajné:) Je to soutěž, kde ještě se dvěma spolužačkami odprezentujeme náš vytvořený zájezd :)

   Vymazat
 2. Já si chci pořídit nějaké činky na cvičení, tak snad se k tomu už dokopu :D :)ty lodičky jsou moc pěkné :) a na poslední fotce ti ta sukně s tou bílou halenkou moc sluší :)
  Já minule taky kupovala tiskárnu, protože se nám tamta rozbila a byla nutnou věcí, když jsem tiskla věci do školy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Činky jsou super:) Děkuji:) Jo, tiskárna je ke škole důležitá :D

   Vymazat
 3. Ty botky jsou moc pěkné, podpatek akorát, jsem ráda, že nejsi takový blázen, jako já, která si koupí jehly, a pak balancuje :D
  Košile je taky moc pěkná, tiskárna by se mi taky šikla, tahle asi brzy vypoví službu :D

  OdpovědětVymazat