úterý 30. ledna 2018

Leden 2018

A je to tu. První měsíc nového roku je pryč. Už to zas začíná utíkat, strašné!
 Když se ohlédnu zpátky, v lednu se toho u mě stalo celkem dost. Tak jdeme to tu rozepsat!
Už je to víceméně rutina, ale každý rok na začátku ledna odjedou mí rodiče na 2 měsíce do Thajska. To se mají, co? Ale já taky, protože pro mě to znamená volný byt! :D Mně škola začala trochu později, než všem ostatním kromě vysokoškoláků, a tak jsem byla doma a musela trpět mamčinu cestovní horečku, takže jsem nejmíň tisíckrát slyšela, ať udělám to a tamto, nezapomenu na to a tak... Klasika :D Tak teď už jsou hezky v teplíčku a jen mi posílají provokativní fotky moře a opic, které je tam otravují :D

Jeden víkend jsme s přítelem vyrazili na výšlap na blízkou horu. Jmenuje se Javorový vrch a nachází se v Beskydech. Sice byla celkem zima, ale to nás ani tak neodradilo a jsem za to ráda. Bylo to super, miluji výšlapy a přírodu! Nahoře jsme si dali oběd, chvilku poseděli a vyrazili zpátky domů, kde jsem si udělali večeři a oslavili tak naše dvouroční výročí. :)
Další týden jsem v pátek měla soutěž v Brně, o které jsem už psala článek, takže koho by to zajímalo, může si ho přečíst ZDE.


A hned v sobotu jsme s přítelem vyrazili na další výlet, a to do Štramberku! Sice je zima, a tak je Trúba zavřená, ale aspoň to všude nebylo přeplněné turisty. Také jsme vyšlapali blízkou Bílou horu a prošli se po krásném okolí. Je tam tak nádherná příroda, oba jsme z ní byli unešení!Určitě jsme tam nebyli naposled. 
Další víkend byl taky cestovatelský. Se spolužačkou jsme se přihlásili na casting na animátora pro Alexandrii, a tak jsme na něj jely do Olomouce. Jako byl to taky zajímavý zážitek a jsem zvědavá, jak to dopadne. Neočekávám kladný výsledek a vlastně mi to ani nevadí. Tak uvidíme.

Samozřejmě začaly i mé poslední měsíce na střední škole (doufejme), proběhly poslední písemky do prvního pololetí a já si z něj odnáším vyznamenání. Tak snad bude i u té maturity! :D

A jaký byl Váš leden? :)


6 komentářů:

 1. Pěkně nabytý leden :)
  Taky mi přijde, že to strašně utíká. Loni jsem si stěžovala na to, jak ten rok rychle utekl a letos je to snad ještě rychlejší :D čím to?! :/ :D

  OdpovědětVymazat
 2. Vy jste teda toho našlapali! A gratuluji ke 2 letému výročí! :) tak já do 17.1. se jenom drtila na zkoušky (všechny jsem úspěšně na první pokus zvládla) a od té doby si užívám volna :) Pořád nějaké posezení s kamarádkama, věnuju se konečně zase příteli, mám čas péct... :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, tak to je taky super, hlavně, že máš zkoušky hotové! :)

   Vymazat
 3. Krásné fotky. :) utíká to šíleně.

  OdpovědětVymazat
 4. Super fotky. Je až strašidelné, jak ten první měsíc utekl.. ani jsem si to pomalu neuvědomila :D

  OdpovědětVymazat