úterý 26. prosince 2017

Vánoce

Zdravím. Tak jak si užíváte volno a vánoční čas? Zdá se to jen mně, nebo to každému vždy tak rychle uteče? Už je zas po Vánocích. Ale tak ještě máme i ty další vánoční svátky a samozřejmě Silvestr!

23. 12. jsem stihla omrknou ještě jedny trhy!
Když jsem si slibovala, že do Vánoc zkusím upéct nějaké cukroví a tak... Neupekla jsem nic. :D Ale nevadí, svět se přece nezboří a i tak to bylo super. :)

Mně volno začalo už od 22. 12., kdy jsem už nešla do školy, protože se mi už nechtělo (maturitní ročník). :D Ale o nic jsem nepřišla, protože se stejně učilo jen první 3 hodiny, kdy máme každý pátek na 9 a třetí hodinu třídní, se kterou už se neučilo, takže pro mě bylo zbytečné tam jít na 1 hodinu. Radši jsem byla chvíli s přítelem a pak jela domů a vyrazila ke kamarádce na nehty. :D


Den před Vánoci jsem jela zase za přítelem s Štědrý den letos strávila u něj. To bylo poprvé, co jsem nebyla doma, takže změna. Ale bylo to v pohodě, byli jsme se projít, koukali na pohádky a pak i s jeho rodiči společně večeřeli a rozbalovali dárky. Ani jsem nečekala, že toho dostanu od nich tolik. Fakt mě hodně překvapili.


No a včera jsem už zase jela domů (jsem ale cestovatel, co?) a byla s tátou u dědy. Tohle už je zase každoroční klasika. Byla jsem tam až do večera a bylo to v pohodě.

Z procházky
Každopádně jsem ráda, že je zase na chvíli volno, už jsem toho fakt měla plnou hlavu a teď člověk může na chvíli vypnout. Rozečetla jsem taky na chvíli něco jiného, než povinnou četbu a nemůžu se od té knížky odtrhnout. Ještě že zatím nebyl tolik čas číst, protože už bych ji asi měla přečtenou. :D Miluji psy a vše s nimi, takže i knížky. Bohužel nepatří do mého vlastnictví, mám ji pouze půjčenou z knihovny, ale nevadí. Jsem z ní nadšená a už se těším, až se po ní kouknu na film!

Psí poslaní!
Pupek už mám taky pořádně nacpaný vším možným jídlem, které prostě k Vánocům patří.
 Doufám, že si tohle volno a pohodu pěkně užíváte stejně jako já. Tak přeji krásný zbytek prosince! :)

4 komentáře: