neděle 31. prosince 2017

Rok 2017

Tak je to tady. Zase konec roku. Děsně to letí... A co se mi vlastně v tomhle roku přihodilo? Tak pěkně od začátku, rok 2017!


Leden
Leden pro většinu lidí znamená něco nového. Letošní leden pro mě znamenal roční výročí s přítelem. Ono to fakt strašně letí, teď za chvíli to vlastně budou 2 roky a mně se pořád zdá, že jsme spolu tak půl roku! :D Dále je pro mě tento měsíc ve znamení volný byt! Naši totiž už několik let vždy v lednu odjíždějí do Thajska. Takže mám pěkně volníčko, starosti s penězi a vše si dělám hezky sama a po svém! :D

1 rok

Únor 
Únor ještě pokračuje v samostatné domácnosti. Naši se vrací až na konci tohoto měsíce. Letos jsem měla už i jarní prázdniny. Jeli jsme s přítelem na 3denní wellness do Beskyd. Byl to dárek, který jsem mu dala k narozeninám. Ty má sice až v březnu, ale využili jsme toho volna, které jsme měli oba, abychom nemuseli jet někdy o víkendu, ale hezky klidně přes týden, když nebyla škola. V tento měsíc jsme si s přítelem zašli i do kina, kde jinak moc nechodíme. (když byl ten Valentýn... :D)
Frýdland nad Ostravicí (wellness)
Březen
V březnu si pamatuji, že jsme s přítelem jeli k mé spolužačce a zároveň i spolubydlící k nim na Jižní Moravu (její oblíbená slova "u nás na Jižní Moravě..." :D). Slavila zároveň i s jejím přítelem narozeniny, takže jsme tam jeli na oslavu, poznali jsme další moraváky, kterým jsme skoro nerozuměli (jiný jazyk ta moravština! :D)

Sice ne z března, ale z Moravy ano :D
Duben
V dubnu byly letos Velikonoce. Ty trávím vždy s tátou u dědy. Letos tam se mnou byl i přítel. Pak vím, že v tomhle měsíci jsem se s kamarádkou šla podívat na jednu taneční soutěž, protože máme rády tanec a obě jsme kdysi tancovaly. Taky tam samozřejmě soutěžila naše bývalá taneční skupina. Ještě si pamatuji, že jsme se školou jeden den šli do divadla a následně do synagogy, která se v městě mé střední školy nachází. Přes noc nasněžilo hodně sněhu a přes den nepřestávalo sněžit. A naše škola je z poloviny zaplněná lidmi, kteří jsou někde na intru nebo privátu a já nejsem výjimkou. Samozřejmě nikdo nepočítal, že nasněží tolik sněhu, a tak jsme se hezky brouzdali sněhem v letních teniskách, tenkých bundičkách. Pěkná vzpomínka! :D

Sníh v dubnu :D
Květen
Květen už byl pro mě takový poslední školní měsíc, protože v červnu jsme měli praxi. Samozřejmě probíhají v tomto měsíci maturity a já s kamarádkou jsme pak 4 dny u ústních maturit pomáhaly. Aspoň jsme viděly, jak to chodí.

Ještě jsme byli pasováni na maturanty 2018 :D
Červen
Měsíc, kdy jsem měla praxi. Byla jsem doma, protože jsem na praxi chodila do cestovní agentury u nás ve městě. Nebylo to pro mě nic nového, protože jsem tam byla i předchozí rok na praxi. Ovšem novinkou pro mě byla jiná brigáda. Začala jsem dělat za pokladnou v Kauflandu. Měla jsem výhodu, protože moje nejlepší kamarádka tam už nějaký čas dělala a naučila mě spoustu kódu a celkově mi hodně věcí poradila. Ale i tak jsem z prvních dnů byla nesvá. Ovšem pak jsem si zvykla a už mi to nevadilo. Na konci tohoto měsíce jsme si s přítelem udělali výlet na Praděd. Byla jsem na něm poprvé a bylo to super.

Praděd
Červenec
Tento měsíc byl ve znamení práce. Měla jsem brigádu v Kauflandu, ale i v cestovce, kde mi sice praxe už skončila, ale pokračovala jsem tam brigádně. Tento měsíc jsme jeli s přítelem na den do Prahy. A na konci měsíce jsme s kamarády jeli na týdenní dovolenou na chatu. To bylo úplně super, prostě pohoda, jídlo a pití! :D A tento měsíc započal i tento blog! :)

Z výšlapu na dovolence
Srpen
Měsíc opět brigád a pak opět týdenní dovolené. Nejprve 3 dny s přítelem na severu Čech (Dvůr Králové a hlavně Liberec) a pak 3 dny v Brně u kamarádky. Jinak jsem tento měsíc ještě chodila na rehabilitace. Novinkou pro mě byly i gelové nehty, které mi začala dělat moje nejšikovnější nejlepší kamarádka!

Bílí tygříci v Liberci
Září
Tak kromě začátku posledního roku na střední se vždy u nás ve městě koná 2denní akce. Jsou tu vždy kolotoče a různé kapely a zpěváci. My tam s kamarády samozřejmě nesmíme chybět taky! :D Dále jsme v tento měsíc byli s přítelem a jeho mamkou na dnech NATO v Ostravě. A na konci měsíce tentokrát s mou rodinou jsme jeli do Polska na nákup. A já si koupila šaty na stužkovák.

Dny NATO
Říjen
V říjnu mám narozeniny. Letos mi vyšly na pátek a ten den jsem se i s přítelem sešla s kamarádkami a byli jsme na bowlingu. Ale to nebyla jediná oslava, protože já vždy slavím s nejlepší kamarádkou zároveň. Ona má narozeniny zas skoro na konci října. Takže jsme pak jednou o víkendu šli po dlouhé době do clubu. A na konci října jsme měli školní výlet, kde jsme nacvičovali tanec na stužkovák.

Ze školního výletu
Listopad
Listopad mám spojený s vyšetřením žaludku, které jsem naštěstí přežila úplně v klidu. A pak s oslavou narozenin od kamarádky. A samozřejmě se stužkovákem, po které jsem měla pořádnou kocovinu a nachlazení! :D

Ze stužkováku
Prosinec
A jsme u posledního měsíce roku. Ten začal ne moc dobře. Škaredá událost v rodině od přítele, ale tak to bohužel chodí. A dále pak jsem byla dost nachlazená, pár dní nemohla pořádně mluvit, ale to vše přešlo. Lítání po doktorech, šílenosti ve škole, ale pak samozřejmě trochu klidu a Vánoce! Týden volna byl opravdu volný, jeden den badminton, druhý aquapark a ještě zbývá dnešek, kdy to zakončíme pořádnou oslavou!

Štědrý den
Kromě toho jsem za tenhle rok byla snad víckrát u doktorů, než za celý můj život! (ne, to kecám, ale byla jsem mockrát někde...). Začala jsem řešit své zdraví, ale trochu se to zvrtlo a občas ho řeším, až moc, což taky není dobré. Hned si totiž myslím, že umírám a bla bla... Takže na tomhle chci zapracovat a zlepšit celkově myšlení.

Jinak byl tenhle rok dobrý i nedobrý. Děly se skvělé věci, ale i ne moc pozitivní, ale tak to prostě chodí.

Tak to bylo takové rychlé shrnutí tohoto roku. Když si to tak proberu, událo se toho celkem dost. Tak teď už jen vykročit do nového tou správnou nohou a nadělat si další skvělé zážitky! Přeji krásný poslední den roku a samozřejmě oblíbené klišé "Šťastný nový rok!" :)

4 komentáře:

  1. Vám to spolu sluší :) .. moc krásné fotky a vypadá to, že jsi měla krásný rok :)

    OdpovědětVymazat
  2. Gratluju, skoro ke 2letému výročí! ♥ Je to krásné, že jste spolu už takhle dlouho :) jinak jsi měla hezký rok a mrzí mě ta událost u přítelem. My také navštívili Zoo ve Dvoře s přítelem, ale v říjnu :)

    WantBeFitM

    OdpovědětVymazat