sobota 11. listopadu 2017

S kým cvičím


Zdravím Vás. Patřím mezi lidi, kteří radši cvičí doma podle nějakého videa. V posilovně jsem párkrát byla, ale vždy mi to vydrží na pár měsíců a to ještě s tím, že tam chodím jednou týdně. Jednodušší je prostě pro mě cvičit doma. Sice tu nemám tolik vymožeností, jak v posilovně, ale přijde mi, že si i víc máknu a ušetřím. :DTak Vám chci napsat pár tipů na cvičení. Možná některé známe, možná ne. Každopádně podle těchto trenérů si já máknu nejradši. :)

1. Jillian Michaels
Teď už podle ní nějak necvičím, ale začínala jsem s ní. Možná ji někteří znáte a hlavně její cvičení 30 day shred, které je rozdělené do 3 levelů po 1 dnech. Je určené pro začátečníky, ale je to fakt makačka. Ty, kteří předtím nijak necvičili, určitě po prvních dnech dost umírají a bolí je celé tělo, znám to. :D Jillian má i další různé výzvy a cvičící videa většinou trvající minimálně 20 minut až 1 hodinu. Je taková ráznější a krutá, pořádně se u ní člověk zapotí, ale určitě jsou to efektivní cvičení. Takže doporučuji.

Na youtube kdysi bývala celá 3 videa z jejího programu 30 day shred, ale teď jsem zjistila, že už je stáhli. Ale někde ke stažení na internetu určitě budou, já je mám pořád v počítači a stahovala jsem je na uloz.to :)


2. Bob Harper
S tímhle trenérem už sice taky moc necvičím, ale jeho cvičení mě bavila. Videa jsem našla taky na youtube, ale jen některá, určitě jich má víc. Myslím si, že budou i dostupná k stažení někde na internetu, ale to nevím jistě. Cvičení opět dají zabrat, bolí vás po nich celé tělo a délku mívají většinou kolem 1 hodiny.


3. Blogilates
Usměvavá, energetická Cassey Ho. Možná znáte tuhle holčinu, která má velkou řadu cvičících videí na youtube. Je super, že má krátká videa, u kterých se ovšem zapotíte, nepočítejte, že je to brnkačka. Což se mi právě líbí, cvičení kratší dobu, zato efektivní!

4. Fitness Blender
Další skvělá cvičící videa dostupná na youtube. Mají kratší i delší a opět makačka. Cardio i posilování, vybrat si můžete sami. Hlavně jich mají opravdu hodně a je z čeho vybírat.


5. Péťa Elblová
Asi jediná Češka, podle které někdy cvičím :D Tahle usměvavá zrzka je už taky velmi známá, jak svým blogem, instagramem, facebookovou skupinou nebo youtubem. Natáčí cvičební videa, u kterých si taky člověk pořádně mákne. Ráda podle ní cvičím, vždy mě pak druhý den bolí tělo :D
Tak doufám, že se článek líbil a třeba dodal i nějakou inspiraci na domácí cvičení. :)5 komentářů:

 1. Blogilates a Fitnessblender patří k mým nejoblíbenějším :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super článok, práve sa snažím prinútiť cvičiť a toto sa mi naozaj hodí :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat
 3. Perfektní článek, taky občas cvičím sama doma, ale to mě moc nebaví. Raději chodím běhat do přírody, to mě nakopne daleko víc :-)

  OdpovědětVymazat