středa 1. listopadu 2017

Říjen 2017

Další měsíc utekl jako voda. Tak se vrhnu na sepsání událostí, které se mi v něm staly.

Hned jako první bych asi zmínila své narozeniny. Měla jsem je totiž na začátku měsíce a vyšly na pátek. Tak jsem s přítelem s 2 kamarádkami, které jsem už neviděla pěkně dlouho, zašli na bowling. Bylo fájn je po dlouhé době vidět. Hned další den se konala návštěva nemocnice, kde jsem stejně nakonec jela zbytečně. Dostala jsem svůj klepací záchvat, ale stejně jsem se uklidnila sama a navíc vím, že to je vše o psychice. Pro jistotu jsem si ale zašla ještě ke své lékařce pro žádanku na neurologii. To též byl ale vtipný den, protože mi mamka nejdřív řekla, že mi odeberou i krev. A já byla totálně vyklepaná, protože jsem na odběru byla naposledy před 7 lety a moc ho nemusím. No vážně jak malé dítě! :D Ale naštěstí mi ji nebrali, protože už musím k dospělé lékařce a já byla ještě u dětské, bylo to pár dní po mých 19tinách, tak jsme nevěděli, že už mě nemůže ošetřit, jinak by mohl být problém s pojišťovnou.


A protože jsem se konečně odhodlala začít řešit i své další zdravotní problémy, dokopala jsem se zajít k doktorovi, aby mi vyšetřil žaludek. Mám totiž už několik let problémy s pálením žáhy a bez každodenního braní prášku se neobejdu. Pálí mě jinak opravdu po všem jídle. Zatím jsem teda byla jen na rentgenu žaludku, kde mi zjistili, že mám vše v pořádku, ale 6. 11. jsem objednaná na gastroenterologii. Tak jsem zvědavá.


Sice jsem své narozeniny sama nějak neslavila, ale moje nejlepší kamarádka je má jen 2 týdny po mně, tak to vždy nějak spojíme. Takže jsme s partou vyrazili se bavit. Nejdřív to byl jeden club, kde byla ale zrovna nějaká retro párty a moc nás to tam nebavilo. Tak jsme vyrazili ještě do jednoho, kde už to bylo o něco lepší. Viděli jsme se po dlouhé době s kámoškou a zatancovali jsme si. Byl to skvělý večer. Na takové akce jinak vůbec nechodíme, takže příjemná změna a připomenutí patnáctých let.

S třídou jsme ke konci měsíce jeli na výlet. O něm jsem více psala zde. Tady jen řeknu, že se konal v Jeseníkách v Malé Morávce, byli jsme tam 3 dny, abychom nacvičili tanec na náš stužkovací ples. Počasí nám jeden přálo, další zas ne, ale i tak jsme si náš poslední třídní výlet v rámci možností užili. Navíc to byl pobyt v horách a to je něco pro mě, líbila se mi moc ta příroda.


A jako poslední takovou akcičku bych ráda zmínila halloweenskou párty u kamaráda. To bylo tak, že jsme se den předtím ve 12 hodin večer rozhodli, že tam pojedeme. Takže nečekaná akce a ty bývají vždy nejlepší. Další den jsme se sešli u kamarádky, kde jsme se halloweensky namalovali a vyrazili na party. Ze začátku se zdálo, že to bude hrůza, ale nakonec se z toho vyklubala skvělá noc.


To by bylo asi tak vše k tomuhle měsíci. Škola už je samozřejmostí, zima nám už též začíná a vlastně už za chvíli budou Vánoce. V obchodech už to na nás všude vykukuje, tak co, nakupujete už dárky?


9 komentářů:

 1. Tak opožděně přeji všechno nejlepší k narozeninám :)
  Na gastru jsem byla předloni a dá se to vydržet, sice to není nic moc příjemného a teďka už to nedělají přes pusu ale přes nosní dírku, ale určitě to zvládneš ;)
  Nemáš fotku z té hallowen party, jak jsi byla namalovaná? Mě si hrozně líbí to líčení, kterého je teď plný nejen isntagram :)
  No a dárky já už nakupuju tak nějak v průběhu roku, takže některé z rodiny už mám z krku :) každopadně ještě toho budu hodně dokupovat, tak už je asi nejvyšší čas, na vánoce se hrozně těším :) ale tu zimu nemám ráda ani trošku.. možná jen za oknem, pěkně v teple u krbu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak mně to budou dělat pořád přes pusu, ale můžu se uspat :D Mám fotku :D Jo, zima je možná tak pěkná z domova :D

   Vymazat
 2. Také opožděne gratuluji! :) Ať ti to s tím žaludkem dobře dopadne. Jasně, já už dárky začala nakupovat na začátku října :D :D

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé Halloweenská párty, to mě chybí!:( Jinak se žáhou mám také potíže, ale buď pomůžou prášky, nebo změna jídelničku. nebo kefím v mém případě asi nejvíc:D

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně fakt nepomohlo nic kromě prášků, tak uvidím, co mi řekne doktor:O

   Vymazat
 4. Obdivuju, když někdo zvládne nakupovat dárky už v průběhu roku, já obvykle se snažím něco vymyslet, ale samotný nákup dost často nechávám až na prosinec. Teď to pro mě bude ještě těžší, protože budu potřebovat přejet do Česka jenom s malým kufrem.. No, už jsem uvažovala, že si přikoupím ten větší. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, já taky nakupuji na poslední chvíli :D Asi budeš muset koupit větší :D

   Vymazat