neděle 5. listopadu 2017

Čínská směs

Máte rádi čínskou kuchyni? Já ano a moc! Miluji rýži a nudle a nudle teda hlavně od číňanů! No ale protože u nich přece člověk nemůže jíst každý den a i já tam jím opravdu výjimečně, tak si někdy udělám vlastní čínu doma. Je to opravdu jednoduché a rychlé, tak kdyby někdo měl chuť, může vyzkoušet čínu podle mě. :)

Potřebujeme:
100 g rýžových nudlí (s těmi to mám nejradši, ale zkoušela jsem i s instantními čínskými nudlemi, špeclemi a rýží, takže záleží na vás, i v množství nudlí)
150 g kuřecího masa
350 g mražené čínské zelenina (1 menší balíček)
čínské koření podle chuti
sojová omáčka podle chuti

Postupujeme:
Kuřecí maso si nakrájíme na drobné kostičky či nudličky. Uvaříme si rýžové nudle či jinou přílohu. Kuřecí maso orestujeme v hluboké pánvi na oleji, přidáme zeleninu a restujeme do změknutí zeleniny. Poté přidáme rýžové nudle, okořeníme a přidáme sojovou omáčku, stačí trocha omáčky, jen na chuť. Pak už jen podáváme.


Doufám, že bude chutnat :)

6 komentářů:

 1. Great post, Dear ❤ Thanks
  I'd be happy friendship blogs ♥ Subscribe to your Blogger
  Julia Shkvo

  OdpovědětVymazat
 2. Thank you for the interesting post))) I follow you (GFC) Please follow me,

  Victoria, beauty4fem.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. S přítelem jsme uvažovali, že budeme muset zajet do číny hlavně kvůli jídlu :D Máme moc rádi čínská jídla :) Super recept :)

  OdpovědětVymazat
 4. Čínský jídla mám taky moc ráda... ty jo a nudle od ťamanů už jsem neměla ani nepamatuju, plně jsi mi na ně udělala chuť a budu tam muset brzo zajít :D :)

  OdpovědětVymazat