pondělí 2. října 2017

Září 2017

Čas letí rychle. Ani jsem se ještě nevzpamatovala ze začátku školního roku a už je tu další měsíc. A co se v tomto měsíci stalo?


Škola. Ano, začala škola. Neslyším nic jiného, než že letos maturuji a "tohle bude u maturity". Ze začátku jsem z toho byla taková vyděšenější, uvědomila jsem si, že už je to opravdu tenhle rok. Ale uplynul měsíc, na kecy učitelů už jsem si zvykla a jsem zase klidná. Přece jen mám ještě plno času, tak proč si s tím lámat hlavu už teď? Ještě se přihodí spoustu jiných věcí, které je třeba si užít.


Na začátku měsíce jsme se městě měli slavnosti, kde jsme s kamarády a přítelem samozřejmě šli (jako každý rok). S nejlepší kamarádkou chodíme vždy na kolotoče a centrifúga nesmí chybět. Letos jsem to bohužel nezvládla a i když jsme už měly zaplacenou jízdu, před startem jsme kvůli mě radši vylezly. Jinak jsme si slavnosti užili a nic hrozného se naštěstí nestalo.


Další událost, kterou jsem navštívila, jsou Dny NATO v Ostravě. Je to akce, kde jsou k vidění různá letadla a jejich show, tanky, výstupy policie, hasičů, záchranářů. Konají se každý rok na letišti. Ideální místo, protože je obrovské a návštěvnost této události je opravdu velká. Počasí sice nebylo nejhezčí, ale nakonec aspoň nepršelo, takže se to dalo zvládnout. Byla jsem tam s přítelem a jeho mamkou.
Na konci září byl ve čtvrtek státní svátek, tudíž jsme měli volno, které se táhlo rovnou až do neděle. Ve čtvrtek jsme s mamkou, dědou a přítelem jeli do Polska na nákupy. Jinak volno uteklo nějak moc rychle a vlastně začal hned nový měsíc.

Tenhle měsíc se toho moc nestalo, nic zvláštního ani nějak zajímavého, až na těch pár akcí. Takže článek není nejspíš tolik zajímavý. Můj život je teď zas ve většině času mimo domov se svou spolubydlící, též spolužačkou. Ale na to už jsem samozřejmě za tu dobu na střední zvyklá. 

1 komentář:

  1. Hele já mám furt pocit, že je červen a začaly mi prázdniny :D maturitu být tebou řeším až po novém roce - i povinnou četbu. Já si třeba už ani po půl roce nepamatuju, o čem knížka byla, pokud nebyla nějak více zajímavá :D přeju hodně štěstí ve škole! :)

    OdpovědětVymazat