středa 25. října 2017

Novinky 01

Napadl mě opět nový druh článků, který tady ještě nebyl. Sem tam bych mohla napsat, jaké jsou u mě novinky, a to jakéhokoliv druhu. Třeba by to mohlo někoho zajímat. Tak jdeme na to.


V Polsku jsem si pořídila ten obrovský teplý šátek. Já miluji šátky a tenhle se mi vždy moc líbil. Navíc mám i zelenou zimní bundu a zelenomodré barvy miluji, takže volba byla jasná.


Další novinkou pro mě bylo vyzkoušení arašídového másla, které jsem si objednávala už dříve, ale ještě jsem ho nestihla otevřít (klasika). Mám ráda oříšková másla a už jsem mockrát četla slávu na tenhle ten druh. Takže jsem si objednala 2 skleničky na zkoušku. Jedno už jsem otevřela předtím (arašídovo-kokosové) a teď padla na řadu "kouzelná káva". Musím uznat, že to s kokosem mi chutný víc. Ta káva sice taky není špatná, ale víckrát už bych si ho neobjednala a radši zkusila zase jiné. Máslíčka jsou od Delicious fitfood.Protože pořád mám ráda tanec, nemohla jsem odolat téhle hře, když jsem ji viděla v Globusu ve slevě. Kdysi jsem se dívala na různá videa na youtube z Just Dance a moc se mi to líbilo. Přála jsem si ji, ale nemám doma nic, na čem bych ji mohla hrát. Ovšem přítel má, takže jsem si ji prostě koupila, když byla v akci. A po první zkoušce se mi moc zalíbila. Jen jsem zvědavá, jak často ji budu ve skutečnosti hrát. :DA poslední novinkou jsou nové boty. Miluji tenisky a hlavně tenhle styl! Protože se mi staré už rozbily, vytáhla jsem tyhle nové a jsem z nich nadšená!Tak to by bylo pro dnešek všechno. Líbil se Vám článek a měli byste zájem o takové druhy článků?

1 komentář:

  1. Krásná šála! O vyzkoušení másel od Delicious fitfood také uvažuju, ještě jsem se k tomu ale neodhodlala :) Mě i takovétp články zajímají :)

    WantBeFitM

    OdpovědětVymazat