neděle 3. září 2017

Srpen 2017

Druhá polovina prázdnin utekla jako voda a bohužel se někteří z nás musí opět vrátit do školních lavic. Mě čeká letos poslední rok na střední škole, tak snad to půjde všechno nejlepší cestou. Ale ještě zpátky k prázdninám. Chci vám ještě napsat, co zajímavého se dělo u mě v srpnu. Tak hurá do toho!


Ze začátku srpna jsem vždy na 7 ráno chodila na rehabilitace. Doktoři mi totiž zjistili, že mám něco se žebry, takže jsem chodila 2 týdny na cvičení. No, spíš mě fyzioterapeutka masírovala a zjistila, že mám skoliózu hrudní páteře. Naučila mě ještě pár cviků na doma, klasika. Nejhorší asi bylo ráno vstávat, ale mně to zas takový problém nedělá, takže jsem si hned zvykla, navíc, když je v tu dobu ještě světlo.


Konala se i návštěva blízkého wellness v Bruntále. Bylo to takové fajn odpoledne, kdy jsme se jeli vykoupat a trochu vyřádit na topogán. Zakončili jsme to zastávkou v pizzerii.


V tomto měsíci jsme jeli s přítelem na naši menší dovolenou. Byla taková aktivnější, navštívili jsme Liberec s menší zastávkou v Dvoře Králové. Byla to taková 3denní dovolená, o které jsem vám už psala. Takže kdo ještě nečetl a zajímalo by ho to, odkaz je ZDE Navštívila jsem i svou kamarádku z Brna. Strávila jsem u ní 3 dny, které jsme teda pořádně prochodily. Každý den kolem 30 tisíc kroků. A to pouze po Brně a obchodech. Občas jsme někde poseděly, daly si něco dobrého a vlastně jsem ochutnala nějaké novinky pro mě. Zkusily jsme donuty z Mlsné holky a La Donuteria Brno, frozen yogurt z Yobaru, na který si můžete dát různé dobroty, a pro mě bylo premiérou i nemléko.Poslední srpnový den, kdy byl taky poslední pořádný pařák, jsme s přítelem vyrazili na kola. Projeli jsme se k přehradě, kde jsme chvilku odpočívali a pak jeli zase zpátky. Nebyla to moc dlouhá projížďka, ale i tak z nás pořádně lilo z toho vedra.


Jinak jsem opět chodila i na brigádu, obešla jsem pár doktorů a srpen mrknutím oka zmizel. Když jsem tak zpětně vzpomínala, co se dělo, vlastně toho ani tolik nebylo a stejně to šíleně uteklo. 

A novinka tohoto měsíce? Poprvé v životě mám gelové nehty. Dělala mi je moje nejlepší kamarádka, která miluje práci s nehty a je taky velmi šikovná. Koupila si domů lampu a já měla tu čest být její premiérou. Tudíž hned dvakrát poprvé, jak pro mě, tak pro ni. A musím říct, že je udělala velmi pěkné na to, že je to poprvé a i ostatní, co je viděli, nehtíky chválili, takže se vám musím taky pochlubit. Určitě jsem nebyla u ní naposled a doufám, že ji to nepřestane bavit, protože podle mě má talent a hlavně ten velmi důležitý chtíč pro tuto práci!


Doufám, že se tenhle krátký přehled mého prázdninového měsíce líbil. Baví vás číst tyhle druhy článků? 

6 komentářů:

 1. Nehtíky se kamarádce opravdu moc povedly! Je fajn dozvědět se něco víc o těch, kterým člověk čte blog :)

  OdpovědětVymazat
 2. Měla jsi super srpen :) Nehtíky se vážně povedly. UŽIJ SI CO NEJVÍCE poslední rok na střední :)

  OdpovědětVymazat
 3. To chození po obchodech tak rychle utíká, že ty kroky naskakujou samy úplně rychle :D :D taky se vždy nestačím divit :) zoo v Liberci se mi líbila, ale z dvora králového jsem byla docela zklamaná....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda naskakují :D já to měla s těmi ZOO spíš naopak :D

   Vymazat