čtvrtek 13. července 2017

Začátek

Zdravím všechny, kteří nějakou náhodou zavítali na tento blog. Nejsem v blogovém světě nováčkem, už jsem měla pár blogů, které jsem se snažila držet v anonymitě, protože jsem nesnesla pocit, že by si někdo v okolí četl moje články a věděl, že je píšu zrovna já. To už mě ale opustilo a ráda bych se k blogovému světu opět vrátila. Psaní mě baví už od malička a blogování beru jako skvělou zábavu a odpočinek. Je to svět, kde můžu vypustit své myšlenky a zkušenosti, které třeba někoho zaujmou anebo pro něj budou i v něčem přínosné. Tímhle bych Vás chtěla uvítat na tomto blogu.A kdo že vlastně jsem?

Jsem malá osmnáctiletá holka z města. Studuji na střední škole a po letošních prázdninách budu ve čtvrtém, tedy posledním a maturitním ročníku. Mám ráda dobré jídlo (zdravé i nezdravé), cvičení, čtení, psaní, trávení času v dobré společnosti svých přátel a přítele. Ráda si přečtu nějakou dobrou knížku nebo zkouknu nějaký seriál či film, ale to spíš s někým, sama se už moc na filmy ani seriály nedívám, výjimečně. Hodně ráda cestuji a poznávám nová místa, i když jsem jich zatím zas tolik neviděla, ale nějaká už v mém seznamu jsou odškrknutá. Ráda vařím, především peču (některé výtvory ale opravdu nevypadají lákavě nebo se nedají pozřít) a už od malička miluji zvířata (až na pár výjimek), především psy.

Na blogu se představuji jako Kubi. Možná se to zdá zvláštní, ale jsem na tuhle přezdívku zvyklá, říká mi tak většina lidí z mého okolí. Vymyslela ji před několika lety moje nejlepší kamarádka podle mého příjmení.

To by zatím stačilo o mé maličkosti, určitě se toho dozvíte časem více.
Mějte se krásně, Vaše Kubi <3

2 komentáře:

  1. Nemohu se dočkat dalších článků! :) Úlně jsem si vzpomněla na tvůj starý blog a na to, co jsem v té době psala já a co jsi psala ty a je neskutečné že i po těch 3,4? letech jsme stále kamarádkami a jsme si skvělou a vzájemnou podporou!

    OdpovědětVymazat